Bestpicks: Ρέστα για την Σπόρτινγκ Χιχόν

Αρκετά ενδιαφέρον το σημερινό κουπόνι, με δύο αναμετρήσεις από την στήλη στην πρόταση που ακολουθεί, προσεγγίζοντας την εμβόλιμη αγωνιστική του…

Πρόγραμμα στοιχήματος και τάσεις 25-4

Εμβόλιμες αγωνιστικές και κύπελλα από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα αποτελούν το «κυρίως πιάτο» του προγράμματος της Τρίτης.

Η παικτική στατιστική των πρωταθλημάτων 9-1

1η Κύπρου
Στο 45% το ποσοστό των «άσων», στο 25% των ισοπαλιών και στο 30% το ποσοστό των διπλών. Στα γκολ υπερτερεί το over στο 56% με τους γηπεδούχους να σκοράρουν ανά αγώνα 1.50 φορές και τους φιλοξενούμενους 1.26 φορές.
Μόλις 1 νίκη στις 17 πρώτες αγωνιστικές η ΑΕ Ζακακίου και 8 στις 10 ήττες από ημίχρονο. Η Νέα Σαλαμίνα έχει 4 ισοπαλίες από ημίχρονο  και από τις 6 νίκες της  οι 3 έγιναν από ημίχρονο, οι 2 με ισοπαλία στο ημίχρονο και 1 νίκη με ανατροπή.
Οι 3 τελευταίες αγωνιστικές
Στις τρεις τελευταίες αγωνιστικές (15η-16η-17η) οι γηπεδούχοι πήραν 10 νίκες, 4 οι ισοπαλίες και 7 τα διπλά. Στα γκολ υπερίσχυσε το over με 14 εμφανίσεις , οι 10 στο over 3.5, τέσσερα τα 0-1 γκολ και 14 τα gg.
Στα φαβορί κάτω από 2.00 πέρασαν 14 στα 18 και από τις 17 νίκες οι 9 έγιναν στο 1 γκολ διαφορά.