Championsbet: Γουλβς-Σεβίλλη & Σαχτάρ-Βασιλεία με 0% γκανιότα*

Επιλεγμένα αθλητικά γεγονότα καθημερινά με 0% γκανιότα* στην Championsbet

Γουλβς-Σεβίλλη με 0% γκανιότα*

Ξεχωρίζει στο σημερινό κουπόνι η μάχη ανάμεσα στη Γουλβς και τη Σεβίλλη, η οποία λαμβάνει μέρος στην MSV Arena του Ντούισμπουργκ, για τα προημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ. Ο αγώνας είναι μονός, όπου σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι. Σε ένα παιχνίδι που προσφέρεται με 0% γκανιότα*.

Οι σημαντικότερες αγορές για το Γουλβς-Σεβίλλη:

-Προβάδισμα στο σετ των τιμών έχει η Σεβίλλη, με το διπλό της να πληρώνει στο 2.36. Σε τιμή 3.20 βρίσκουμε την ισοπαλία του ματς και στο 3.74 τον άσο της Γουλβς.

-Πλεονέκτημα στο 1.53 έχει το under της αναμέτρησης, με το over να είναι σε τιμή 2.59.

-Το g/g του παιχνιδιού είναι σε απόδοση 2.14 ενώ το n/g βρίσκεται στο 1.69.

Σαχτάρ Ντόνετσκ-Βασιλεία με 0% γκανιότα*

Μεγάλο ενδιαφέρον πέφτει και στην αναμέτρηση ανάμεσα στη Σαχτάρ Ντόνετσκ και τη Βασιλεία, η οποία λαμβάνει μέρος στην Veltins Arena του Γκελσενκίρχεν, για τα προημιτελικά του Γιουρόπα Λιγκ. Το ματς είναι μονό, όπου σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι. Σε ένα παιχνίδι που προσφέρεται με 0% γκανιότα*.

Οι σημαντικότερες αγορές για το Σαχτάρ Ντόνετσκ-Βασιλεία:

-Τον πρώτο λόγο στο 1.93 έχει ο άσος της Σαχτάρ Ντόνετσκ, με το διπλό της Βασιλείας να βρίσκεται σε απόδοση 4.35 και την ισοπαλία να προσφέρεται στο 3.90.

-Το over του παιχνιδιού βρίσκεται στο 1.84 ενώ το under είναι σε τιμή 2.01.

-Σε απόδοση 1.75 θα βρούμε το g/g του ματς και στο 2.05 το n/g.

*Αφορά την επιλογή «Νικητής Αγώνα» πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα γεγονότα.

ΣτοιχηματικήΠληροφορίες
championsbet
Πρόκειται για μία τις από τις ευχάριστες εκπλήξεις στην ελληνική αγορά. Μεγάλα βήματα προόδου, καλές αποδόσεις, άμεσες πληρωμές εντός 1-2 ωρών ακόμη και τα Σαββατοκύριακα, ενώ συνεχώς γίνονται προσπάθειες ώστε οι υπηρεσίες που προσφέρει να γίνουν ακόμη καλύτερες. 100% ανανεωμένη πλατφόρμα, και πλέον mobile site για να μπορείτε να παίζετε υπεύθυνα από παντού