NEW
520 🎁 Χωρίς Κατάθεση
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μαρκ Μπολενζιέ (Γαλλία) Γήπεδο
Abbé-Deschamps (24.493) Απόσταση
149 χλμ. Καιρός
Άστατος Πιθανές Ενδεκάδες
Παρί FC
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bryan Okoh | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Assane Diousse | Μ | 1/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Remy Labeau Lascary | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nhoa Sangui | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Samir Chergui | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Adama Camara | Μ | 15/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Jonathan Ikone | Ε | 3/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Luca Koleosho | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Οσέρ - Παρί FC Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
80%
80%
70%
50%
60%
60%
Εκτίμηση
Υπάρχει και διαφορά ποιότητας εδώ και βαθμολογική. Η Οσέρ είναι μία ομάδα που έχει δέκα βαθμούς, με τρεις νίκες, μία ισοπαλία και πέντε ήττες, έχει σκοράρει 13 γκολ και έχει δεχθεί 23 και στοχεύει στην παραμονή της στην κατηγορία. Η Παρί βρίσκεται σε τροχιά ευρωπαϊκών εισιτηρίων, μετράει πέντε νίκες, δύο ισοπαλίες και δύο ήττες, με απολογισμό τερμάτων 16 υπέρ και δέκα κατά. Καλύτερη ομάδα η φιλοξενούμενη, έχουν αποδείξει ότι μπορούν να τα παίρνουν τέτοια παιχνίδια, με το διπλό να τοποθετείται στο επαρκές 1.80.
07/11
20:00
Αγώνας
Οσέρ - Παρί FC
Σημείο
2
Stake
20.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Οσέρ - Παρί FC
1
4.65
X
4.05
2
1.78
1
4.65
Οσέρ
X
4.05
Ισοπαλία
2
1.78
Παρί FC
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Οσέρ - Παρί FC Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
4.65 | 3.70 | 1.78 | 4.50% | 2.15 | 1.72 | 4.44% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
4.35 | 3.95 | 1.77 | 4.58% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.65 | 2.15 | 6.64% |
|
|
4.25 | 4.05 | 1.76 | 4.80% | 2.16 | 1.69 | 5.18% | 1.65 | 2.17 | 6.27% |
|
|
4.30 | 4.00 | 1.75 | 5.12% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.65 | 2.17 | 6.27% |
|
|
4.20 | 4.00 | 1.75 | 5.62% | 2.15 | 1.66 | 6.33% | 1.66 | 2.15 | 6.33% |
|
|
4.20 | 3.85 | 1.77 | 5.91% | 2.07 | 1.72 | 6.06% | 1.69 | 2.08 | 6.76% |
Betting facts